هزینه انواع سامبره مو

by سامبره مو in آگوست 24, 2019

سامبره مو نوعی جدید از رنگ کردن مو می شود که یادگیری آن نیازمند دانش کاملی از انواع هایلایت ها و مش ها می باشد. سامبره امروزه میان بانوانی که به رنگ کردن موهایشان علاقه مند هستند طرفداران بسیاری پیدا کرده است و روزانه تعداد زیادی از بانوان دست به سامبره موهایشان می زنند. سامبره تقریبا مانند آمبره مو می باشد اما تفاوت آن در این است که تغییر رنگ از ریشه مشکی ناگهان صورت نمی گیرد و رنگ ها آرام آرام کمرنگ و کمرنگ تر می شوند. با این اوصاف یادگیری سامبره نیازمند آشنایی بالایی با سایر شیوه های رنگ کردن مو دارد. اما سامبره مو فواید بسیاری دارد که از فواید آن می توان به روشن تر کردن پوست و مخصوصا صورت می باشد. در سامبره نیز همانند آمبره هرقدر موها بلندتر شوند، زیبایی کار نیز بیشتر می شود. در زیر شما می توانید لیستی از رنگ موهایی که بیشتر در سامبره مو به کار میروند را مطالعه کنید.

لیست رنگ های پرطرفدار در سامبره مو:

1. رنگ سامبره بلوند طلایی قهوه ای

2. رنگ سامبره ترکیب قهوه ای روشن و سبز

3. رنگ سامبره ماهگونی مسی

4. رنگ سامبره سفید استخوانی

5. رنگ سامبره پلاتینه

6. رنگ سامبره قهوه ای

7. رنگ سامبره بلوند کرمی

8. رنگ سامبره قهوه ای شکلاتی

9. رنگ سامبره قرمز آتشین

10. رنگ سامبره دودی نقره ای

هزینه انواع سامبره مو

هزینه انواع سامبره مو

 

همچنین بخوانید : هزینه انواع هایلایت مو

تعداد بسیار زیادی از کاربران از ما درباره قیمت سامبره سوال کرده اند که باید در پاسخ گفت قیمت سامبره به فاکتورهای بسیاری مرتبط است. از جمله این فاکتورها باید به جنس و برند مواد به کار رفته در سامبره مو و همچنین منطقه ای که آرایشگاه در آن واقع است اشاره کرد. اما به غیر از این فاکتورها اصلی ترین فاکتور میزان بلندی موی شما می باشد، هرقدر موهای شما بلندتر باشد به طبع قیمت سامبره نیز بالاتر می رود. در ادامه مطلب شما می توانید میانگین قیمت سامبره مو در مناطق مختلف تهران و سایر شهرستان ها را مطالعه کنید.

هزینه سامبره مو در نقاط مختلف تهران

1. هزینه سامبره مو در شمال تهران
از 1,000,000 تا 3,500,000

2. هزینه سامبره مو در شرق تهران
از 500,000 تا 2,000,000

3. هزینه سامبره مو در غرب تهران
از 900,000 تا 2,500,000

4. هزینه سامبره مو در جنوب تهران
از 400,000 تا 1,000,000

5. هزینه سامبره مو در مرکز تهران
از 600,000 تا 2,000,000

اگر قصد سامبره موهای خود را دارید از انتخاب مرکز مناسب اطمینان حاصل کنید، زیرا یک سامبره نامناسب به موهای شما صدمات جبران ناپذیری وارد میکند. انیدواریم با مطالعه مطلب فوق با آگاهی مطلوب دست به انتخاب مرکز سامبره و مواد سامبره بزنید و به چیزی که می خواهید دست پیدا کنید.

آیا شما  رنگ مو کار و یا آرایشگر هستید؟

همچنین اگر شما درحوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه کار و محصولات شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت، کاربران  بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند

تماس تلفنی

09395254747

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

One Comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *